سود مالی تضین شده

HERO

اصلی‌ترین علت و مهمترین عامل شروع و حتی ادامه همکاری با هر شرکت، میزان سودی هست که به شما بعنوان مشتری می‌رسد.

ما برای نمایندگان هیرو در کنار سود حاصل از فروش مستقیم محصولات، سود دیگه‌ای را بعنوان پاداش فروش فصلی یا همون ریبیت در نظر گرفتیم که بعد از رسیدن نماینده به هدف فروش شهر خودش در پایان هر فصل به حساب نماینده واریز می‌شود و می‌توانند در قبال این عدد کالای رایگان تحویل بگیرند.

جالبه بدونید این پاداش فروش با خریدهای حجیم و سنگین درگیر نیست و هر نماینده با کمی تمرکز در بازار شهر خودش می‌تواند به راحتی به این پاداش فروش که سود مضاعف برایش هست برسد.

ضمنا نظارت مستقیم شرکت برعملکرد نمایندگان و فروشندگان محصولات هیرو و وجود قوانین مکتوب، شفاف و قاطع در برخورد با متخلفان (از جریمه مالی گرفته تا قطع کامل همکاری) باعث تضمین سود همکاران هیرو خواهد شد.

به دلیل محفاظت حداکثری از منافع نمایندگان هیرو، محصولات هیرو در سایت‌هایی مثل دیجی کالا، ترب، آی تی بازار و … فقط با قیمت مصوب مصرف کننده اجازه درج دارند و با افرادی که قیمت‌ها را حتی 1000 تومان کمتر از لیست شرکت ارائه می‌کنند برخورد خواهد شد.

نتیجه این 4 نکته‌ای که گفته شد، تضمین سود قطعی نمایندگان خواهد بود که این مورد علاوه بر جلوگیری از زیرفروشی کالا توسط سایر همکاران و یکسان بودن قیمت‌ها، موجب امنیت خاطر و حفظ اعتبار نماینده بین مشتریان مصرف کننده می‌شود. علاوه بر آن سود دوم یا همون پاداش فروش هم منجر به رشد مالی و مضاعف نمایندگانمان خواهد شد.