بیمه و گارانتی پلاس!

HERO

تا الان به دلیل نوسانات برق یا ورود مایعات و رطوبت به دی وی آر یا دوربینتان زیان دیدید؟

یا اینکه دوربین یا دی وی آرتان یک ایراد جزیی داشته اما به دلیل اینکه خودتان محصول را تعمیر کردید گارانتیش باطل شده، باعث شده هم زمان و هم هزینه مالی بیهوده‌ای رو متهمل بشوید؟

داشتن بیمه برای محصولات الکتریکی در ایران بیشتر از گارانتی اهمیت دارد، چون متاسفانه ایراداتی مثل نوسان برق، نفوذ رطوبت به داخل دستگاه، آتش سوزی، ضربه خوردن و یا تعمیر محصولات توسط خود کاربر بسیار پیش می‌آید و اینجور مشکلات توسط هیچ شرکتی تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرند و پرداخت هزینه‌های ناشی از این ایرادات تماما بعهده مشتری هست و معمولا مشتری‌ها درک درستی از این موارد ندارند و زمانی که قراره وجهی را بابت گارانتی پرداخت کنند کاملا ناراضی و عصبانی می‌شوند!

دانستن این مشکلات باعث شد تا ما برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان، تمامی محصولات هیرو را با سرویس بیمه و گارانتی همزمان به نام بیمنتی پلاس در بازار توزیع کنیم.

مشتری‌ها با داشتن این سرویس، در صورت بروز هر کدوم از مشکلات گفته شده که شامل شرایط گارانتی نمی‌شوند، فقط با پرداخت 30 درصد خسارت، می‌توانند محصول کاملا نو و آکبند تحویل بگیرند.

دلیل داشتن این خدمت روی محصولات هیرو، استفاده از قطعات استاندارد و مونتاژ اصولی کالاست و باعث شده هیرو تنها برند فعال در صنعت حفاظت الکترونیک و کامپیوتر باشد که تمام محصولاتش علاوه بر گارانتی، بیمه هم دارند!

نمایندگان هیرو می‌توانند بصورت مستقیم و مستقل، در مورد تعویض کالاهای آسیب دیده‌ای که مشتری مصرف کننده تمایل به استفاده از شرایط بیمنتیش را دارد، بلافاصله با کالاهای موجود خودشان اقدام کنند و پس از ارسال کالای معیوب به دفتر مرکزی، کالای نو جایگزین را از شرکت دریافت کنند.

هیرو این فرآیند را برای تسریع روند و ارائه خدمات در لحظه و در نتیجه افزایش اعتبار نماینده و جلب رضایت بیشتر مشتری در نظر گرفته است.